Skladová/ý účetní

Bosch

  • Jihlava, Vysočina
  • 32 000 - 40 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 15 dny
  • Snadno podejte žádost
Co u nás budete dělat?
  • Zakládání kmenových dat k materiálu
  • Odpovědnost za správné vedení skladové evidence
  • Příjem celních zásilek a evidence v informačním systému
  • Odpovědnost za správné nakládání s průvodními doklady a jejich řádné archivování
  • Provádění příjmu a výdeje materiálu v systému SAP
  • Podpora interního materiálového toku
  • Evidence externích přeprav v informačním systému
  • Práce s mobilní IT technikou
Jedná se o práci ve směnách.Jaké jsou naše požadavky?
  • Středoškolské vzdělání zakončené maturitou
  • Práce na PC (SAP, Excel)
  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • Práce ve směnném provozu
  • Pečlivost při plnění úkolů, ochota nést odpovědnost, spolehlivost, flexibilita, schopnost práce v týmu
  • Řidičské oprávnění skupiny B
Co Vám za to nabízíme?
  • Důkladné individuální zaškolení při nástupu zkušeným kolegou
  • 5 týdnů dovolené
  • Prémie za výsledek firmy (13. a 14. mzda)
  • Příspěvek do cafeterie (9000 Kč/rok)
  • Dotované závodní stravování (menu od 29,50 Kč), výhodný mobilní tarif, slevy u smluvních partnerů
  • Sportovní aktivity zdarma (plavání, fitness)
  • Široká škála dalšího vzdělávání (např. intenzivní jazykové kurzy) a zájmové kurzy zdarma
  • Věrnostní benefity (příspěvek na penzijní připojištění, prémie za životní a pracovní jubileum, zaměstnanecké zápůjčky)

Bosch

Podobné nabídky

  • Asistent/ka v účetní kanceláři

    TAX Optimal s.r.o.

    • Jihlava, Vysočina
    • 16 000 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: - vhodné i pro OZZ Výhodou nikoliv podmínkou je znalost účetnictví Náplň práce: o zpracování podkladů pro účetní o administrativní podpora a péče o klienty o příp…
    • Před 2 měsíci
  • Finanční účetní

    Spin HR

    • Jihlava, Vysočina
    Nabídka: - Náborový příspěvek 25.000,- Kč - Odměna za doporučení nového kolegy - Závodní stravování v jídelně - Firemní akce - Slevy na firemní výrobky - Slevy u partnerů - M…
    • Před 2 měsíci
  • Mzdový a finanční účetní / personalista (M/Ž)

    AJAX PILNIKY s.r.o.

    • Jihlava, Vysočina
    • 32 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadujeme: min. SŠ vzdělání praxe na pozici účetní znalost programu POHODA výhodou samostatnost, pečlivost, zodpovědnost a iniciativní přístup k řešení problémů …
    • Před 23 dny