Lekarz Neurolog - Będzin (PZU Zdrowie)

PZU

  • Będzin, śląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 22 dni temu
Twój zakres obowiązków
  • dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce
  • profesjonalna opieka medyczna nad Pacjentem
Nasze wymagania
  • masz umiejętności interpersonalne i nastawienie na jakość obsługi Pacjenta​
  • II stopnień specjalizacji - ukończonej lub w trakcie specjalizacji wg nowego trybu
To oferujemy
  • Umowa kontraktowa
  • Nowoczesny sprzęt medyczny oraz rozwiązania informatyczne w obsłudze Pacjenta
  • Możliwość samorealizacji, doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji zawodowych
  • Praca w prężnie rozwijającej się firmie PZU Zdrowie o stabilnej pozycji rynkowej Centrum Medyczne PZU Zdrowie Elvita
Nie czekaj i zgłoś się już dziś

PZU