Sortowanie paczek - WYPŁATY TYGODNIOWE - BEZ DOŚWIADCZENIA

TWG Polska

  • Marki, mazowieckie
  • 30,00 PLN za godzinę
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 20 dni temu
Od ponad trzech dekad jesteśmy obecni na europejskim rynku, a nasze korzenie w Polsce sięgają 2008 roku. Jako TWG Polska, z dumą reprezentujemy sektor kadrowy i rekrutacyjny, będąc częścią rodzinnego koncernu The Wiendels Group. Nasza siedziba w Środzie Śląskiej jest sercem dynamicznie rozwijającej się firmy, która zatrudnia od 201 do 500 specjalistów. Nasze usługi to przede wszystkim rekrutacja, executive search, leasing pracowniczy, outsourcing, HR, legalizacja, recruitment, uitzenden, agencja pracy i payroll. Wszystko to realizujemy z myślą o dostarczaniu rozwiązań najwyższej jakości, które są odpowiedzią na indywidualne potrzeby naszych klientów. Nasze podejście charakteryzuje się profesjonalizmem i empatią, co pozwala nam budować trwałe relacje z partnerami biznesowymi. Innowacyjność jest dla nas nie tylko słowem-kluczem, ale przede wszystkim codzienną praktyką. Nie boimy się wyzwań, a każda odważna zmiana jest dla nas kolejnym krokiem do doskonałości. Naszym celem jest ciągły rozwój na rynku europejskim, gdzie chcemy być synonimem nie tylko sukcesu, ale i zaufania. Specjalizujemy się również w obszarze wsparcia prawno-administracyjnego, oferując pomoc w zakresie oświadczeń z Urzędu Pracy, Zezwoleń Typu A, Kart Pobytu, zarówno dla pracowników tymczasowych, jak i stałego personelu. Nasze usługi consultingowe są zawsze dostosowane do aktualnych wymogów rynku i potrzeb naszych klientów. Jako TWG Polska, jesteśmy dumni z naszego holenderskiego dziedzictwa i rodzinnych wartości, które wpływają na stabilność finansową i niezależność naszej firmy. Wierzymy, że to właśnie te aspekty wyróżniają nas na tle konkurencji i pozwalają nam budować silną pozycję na rynku. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu w tworzenie lepszej przyszłości dla kadry i rekrutacji w Europie.Jeśli jesteś prawdziwą kulą energii, dbasz o szczegóły i kochasz pracę, która utrzymuje Cię w ruchu, to ta oferta jest dla Ciebie!Stanowisko: Sortowanie paczekData rozpoczęcia pracy: 6 majaLokalizacja: Warszawa, ul. Logistyczna (05-250 Ciemne) obok miejscowości RadzyminGodziny Pracy:
  • Zmiana nocna:
  • Start: 22-24:00 - koniec 06:00-08:00
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Sortowanie przesyłek według schematu,
  • Sprawny załadunek i rozładunek kurierskich pojazdów,
  • Skrupulatne skanowanie przesyłek,
  • Pakowanie paczek do kontenerów.
WYMAGANIA:
  • Pełnoletność,
  • Mobilność zapewniająca dostępność do miejsca pracy,
  • Sprawność fizyczna, aby sprostać wymaganiom stanowiska.
OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 30 zł brutto za godzinę,
  • Elastyczny rozkład godzin, umożliwiający większą ilość godzin na początku tygodnia i mniejszą pracę pod koniec tygodnia
  • System premiowy motywujący do efektywnej pracy,
  • Zatrudnienie na umowę zlecenie - proste i klarowne warunki.
Nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami już dziś!

Aplikuj.pl