Ustawiacz tokarki sterowanej numerycznie

HRS IT Sp. z o.o.

  • Strzelce Opolskie, opolskie
  • Pełny etat
  • 26 dni temu
Dla firmy z branży motoryzacyjnej Prowadzimy proces rekrutacji na stanowisko: Ustawiacz tokarki sterowanej numerycznie.
Miejsce pracy: Ujazd (Bezpłatny transport na 3 zmiany produkcyjne z Kędzierzyna Koźla, Zdzieszowic, Zawadzkiego, Strzelec Opolskich, Toszka oraz Osieka)
System pracy: 3 zmianyZakres obowiązków
  • Obsługa Tokarek CNC 3 osiowe z systemem Sinumerik,
  • Samodzielne uzbrajanie, programowanie maszyny CNC,
  • Obsługa tokarki konwencjonalnej,
  • Kontrola jakości i przeprowadzanie pomiarów wykonanych części,
  • Rozpoznawanie i eliminowanie wad jakościowych,
  • Konserwacja i pielęgnacja maszyn i narzędzi.
Poszukiwane kompetencje
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych,
  • Umiejętność współpracy,
  • Gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym.
Oferujemy
  • Stabilność zatrudnienia,
  • Wynagrodzenie odpowiadające doświadczeniu oraz określoną ścieżkę rozwoju finansowego,
  • Pakiet benefitów: dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego i pakietu prywatnej opieki medycznej, nauka języków obcych online (darmowy dostęp do platformy e-learningowej), dofinansowanie do ciepłych posiłków wydawanych w firmie, bezpłatny transport
  • Premie roczne
  • 25 minut przerwy wliczone w czas pracy

Fachpraca