Solution Designer - Budapest IX./Hibrid

Get Work Iskolaszövetkezet

  • Budapest IX. ker
  • Teljes munkaidő
  • 13 napja
Pozíciócsoport:ITKarrierszint:senior 5+ éves tapasztalatMunkavégzés helye:Budapest - IX. kerHibridMunkavégzés jellege:Teljes munkaidőTávmunkaVégzettség:EgyetemFőiskolaKategória:IT / InformatikaIt szakértőÜzleti elemzőTapasztalt Solution Designer munkatársakat keresünk Magyarország egyik legismertebb cloud-native szolgáltatójához Business Analyst vagy Rendszertervező tapasztalattal.Feladatok:
  • Fejlesztési feladatok elemzése és meghatározása üzleti igények alapján
  • Követelményspecifikációk kidolgozása, technikai és funkcionális elemzések, tervezések
  • Alkalmazásintegrációk feltérképezése és megértése
  • Webszolgáltatások tervezése és részletes specifikációinak elkészítése
  • Részvétel teszttervezésben és tesztelési folyamatokban
  • Folyamatos kommunikáció az üzleti területek, szakértők és fejlesztők között
  • Integrált IT rendszerek tesztelése
  • Tesztelési támogatás
  • Hibakezelés és problémamegoldás
  • Alkalmazásüzemeltetés támogatása és karbantartása
🎓 Szakmai elvárások, tech stack:
  • Minimum 5 év releváns szakmai tapasztalat IT BA vagy Rendszertervező pozícióban
  • Agilis és Waterfall módszertanok ismerete
  • Gyakorlat az UML alapszintű használatában (folyamatábrák, szekvencia diagram)
  • SQL, BigData vagy NoSQL ismeret (adatbázis lekérdezéshez és adatbázisok feltérképezéséhez)
  • SOAP/REST webszolgáltatások tervezésében és tesztelésében szerzett tapasztalat
  • JIRA és Confluence használat
  • Analitikus- és rendszerszemlélet
Soft skillek:
  • Proaktivitás
  • Jó problémamegoldási és kommunikációs készség
  • Megoldás-orientált szemlélet
  • Önállóság
  • Precíz munkavégzés
🌟 Előny:
  • Nagyvállalati vagy banki munkatapasztalat, banki üzleti fogalmak ismerete
  • Programozási vagy programkód olvasási tapasztalat
  • Alkalmazás logok értelmezése
  • Tesztelési vagy teszttervezési tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Cloud-Native technológiák ismerete
🚀 Munkakörülmények:
  • Képzési keret
  • Céges telefon és flotta
  • Rugalmas munkaidő
  • 2-4 nap home office
  • IX. kerületi iroda
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük a "Jelentkezem" gomb megnyomásával, küldd el számunkra jelentkezésedet.munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848
minősített foglalkoztató nyilvántartási szám: BP/0701/67674-4/2021