Operator Maszyn (wytłaczarki, przewijarki, skręcarki)

Link Consulting

  • Pszczyna, śląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 29 dni temu
Obowiązki :
- obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych (wytłaczarki, przewijarki, skręcarki),
- dbanie o jakość,
- dbanie o porządek na stanowisku pracy,Wymagania :
- wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
- mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi maszyn produkcyjnych do konfekcjonowania przewodów,
(wytłaczarki, przewijarki, skręcarki)
- dyspozycyjność- praca na zmiany,Oferujemy:
- pracę na pełny etat w stabilnej, rozwijającej się firmie,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
- atrakcyjny pakiet benefitów w tym możliwość skorzystania z dofinansowania do karty MultiSport, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia, dofinansowanie do wypoczynku oraz dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS

Lento