Główna Księgowa/Główny Księgowy w kancelarii prawnej

LeasingTeam

  • Łódź, łódzkie
  • Pełny etat
  • 17 dni temu
Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie pełnej księgowości/ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości
  • Okresowe zamknięcia księgowe (miesięczne, kwartalne, roczne)
  • Monitorowanie i kontrola operacji księgowych
  • Prowadzenia ewidencji środków trwałych
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT,PCC, JPK)
  • Zapewnienie dokładnej i terminowej sprawozdawczości finansowej zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz standardami rachunkowymi
  • Nadzór nad wszystkimi procesami, w tym: dokumentacja cen transferowych, strategia podatkowa
  • Kontakt z instytucjami zewnętrznymi (w tym ZUS i US)
  • Bieżące monitorowanie zmian w przepisach oraz przestrzegania zasad określonych w polityce rachunkowości
  • Współpraca z biegłym rewidentem oraz bankami i innymi instytucjami finansowymi
Oczekiwania:
  • Doświadczenia zawodowe w pracy na stanowisku Głównej Księgowej/Głównego Księgowego (bądź zastępcy Głównego Księgowego)
  • Doświadczenie w obsłudze spółek handlowych lub/i budowlanych
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
Oferta:
  • Umowa o pracę lub B2B
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Elastyczne godziny pracy: 7:00-17:00
  • Biuro w centrum Łodzi

LeasingTeam