Operator CNC | dwie zmiany | 9000 zł brutto

Gi Group

  • Pyskowice, śląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
Zapraszamy do współpracy Operatorów CNC.Umowa o pracę, dwie zmiany, system premiowy.Oferta przeznaczona jest również dla Kandydatów świeżo po kursie.Miejsce pracy: GliwiceOperator CNC | dwie zmiany | 9000 zł bruttoNumer referencyjny: 13111Miejsce pracy: PyskowiceZadania:
  • obsługa tokarki CNC
  • przygotowanie detali w oparciu o rysunek, dobór parametrów
  • obsługa przyrządów pomiarowych
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na tokarkach CNC (sterowanie Sinumerik/ FANUC) lub ukończony kurs
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym
  • znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • pracę w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku
  • wynagrodzenie miesięczne do 9000 zł brutto (zależnie od doświadczenia)
  • premię miesięczną
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • możliwość dołączenia do doświadczonego zespołu
Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Gi Group

Podobne oferty pracy

  • Operator CNC | dwie zmiany | 9000 zł brutto

    Gi Group

    • Pyskowice, śląskie
    Zadania: obsługa tokarki CNC przygotowanie detali w oparciu o rysunek, dobór parametrów obsługa przyrządów pomiarowych Wymagania: doświadczenie w pracy na tokarkach CNC (s…
    • 12 dni temu
  • Operator CNC | dwie zmiany | 9000 zł brutto

    Gi Group

    • Gliwice, śląskie
    Zapraszamy do współpracy Operatorów CNC. Umowa o pracę, dwie zmiany, system premiowy. Oferta przeznaczona jest również dla Kandydatów świeżo po kursie. Miejsce pracy: Gliwice…
    • 13 dni temu
  • Operator CNC | dwie zmiany | 9000 zł brutto

    Gi Group

    • Gliwice, śląskie
    Zapraszamy do współpracy Operatorów CNC. Umowa o pracę, dwie zmiany, system premiowy. Oferta przeznaczona jest również dla Kandydatów świeżo po kursie. Miejsce pracy: Gliwice…
    • 13 dni temu