Pracownik utrzymania czystości (m/k)

Trenkwalder Group

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 28 dni temu
Zakres obowiązków:
  • dbanie o czystość w magazynie,
  • przemieszczanie się wózkiem widłowym,
  • segregowanie odpadów (folia, makulatura),
  • wsparcie procesu kompletacji (uzupełnianie materiałów dodatkowych do kompletacji).
Wymagania:
  • uprawnień do obsługi wózków widłowych/prawa jazdy kat. B,
  • gotowości do pracy zmianowej po 8h oraz do pracy w weekendy,
  • chęci do pracy.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • stawkę 4250zł brutto plus premia frekwencyjna,
  • darmowy posiłek,
  • duży parking.
Kontakt do rekrutera: 795 428 478 (do godz.15:00)Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

InfoPraca