magazynier -SKAWINA tylko 1 zmiana

Randstad

  • Skawina, małopolskie
  • Pełny etat
  • 25 dni temu
Posiadasz doświadczenie w pracy na magazynie?Posiadasz uprawnienia UDT?Wspaniale!Dla naszego klienta, poszukujemy pracowników na stanowisko: pracownika magazynu z obsługą wózka widłowego.Miejsce wykonywania pracy: Skawinamagazynier -SKAWINA tylko 1 zmiana Nr ref.: 132/5/2024/KG/jobs.pl Skawina (małopolskie)Oferujemy
  • umowę o pracę bezpośrednio u Klienta
  • pracę od pon-pt w godz. 7:00-15:00
  • wynagrodzenie od 29,70 zł brutto/h do 31,70 zł brutto/h - stawka zależna od posiadanego doświadczenia w obsłudze wózka widłowego
  • dodatkowe benefity: opieka medyczna
Zadania
  • wewnętrzny transport surowców i półproduktów
  • rozładunek i załadunek transportów
  • przygotowywanie wysyłek paletowych i jednostkowych
  • zarządzanie stanem magazynowym
  • kontrola jakości dostaw
  • udział w inwentaryzacjach
Oczekujemy
  • uprawnień UDT II WJO(mile widziane)
  • doświadczenia w obsłudze wózka widłowego
  • zaangażowania
  • umiejętności w pracy zespołowej
Agencja zatrudnienia - nr wpisu 47ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Jobs.pl