Skladník/skladnice

  • České Budějovice, Jihočeský
  • 30 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 14 dny
Smazat/ Upravit/ TopovatCo Vás čeká:
práce ve třísměnném provozu v chladírenském skladu,
příjem zboží, jeho naskladnění, příprava k expedici,
manipulace s paletovým vozíkem,
příprava zakázek, expedice, nakládka a vykládka aut,
vedení a udržování skladové evidence.Co u kandidátů a kandidátek hledáme a oceňujeme:
středoškolské vzdělání (výuční list, případně maturitní zkouška),
výhodou je platný průkaz VZV a praxe ve skladovém hospodářství,
fyzickou zdatnost,
využijete také svou komunikativnost, samostatnost a spolehlivost,
vzhledem k charakteru práce vyžadujeme prokázání bezúhonnosti výpisem z rejstříku trestů.Co Vám můžeme nabídnout:
práci v hlavním pracovním poměru,
zázemí stabilní české společnosti se 120letou tradicí,
měsíční a roční motivační odměny,
příspěvek do cafeterie 12 000 korun ročně,
5 týdnů dovolené,
příspěvek na penzijní připojištění,
další zaměstnanecké benefity (závodní stravování v ranních směnách, možnost nákupu výrobků Madety za výhodné ceny, zvýhodněné mobilní tarify apod.).Místo výkonu práce: Rudolfovská tř. 246/83, České Budějovice
Nástup možný ihned
Přímý kontakt: Jiří Lomský, vedoucí centrálního skladu, tel.: 775 878 526

Bazoš

Podobné nabídky

  • Skladník / skladnice České Budějovice

    FreeCon

    • České Budějovice, Jihočeský
    • 26 000 - 30 000 Kč za měsíc
    Požadujeme: oprávnění na VZV (případně možnost obnovy) ochota pracovat ve 3směnném provozu zkušenosti práce na PC Nabídka: 13. a 14. plat Dotované stravování přímo v are…
    • Před 2 měsíci
  • Skladník / skladnice České Budějovice

    FreeCon

    • České Budějovice, Jihočeský
    • 26 000 - 30 000 Kč za měsíc
    Požadujeme: platné oprávnění na VZV a zkušenosti na obdobné pozici ochota pracovat ve 3směnném provozu nutná zkušenosti práce na PC poslání životopisu s kontakty a dosavadní p…
    • Před 2 měsíci
  • Skladník/Skladnice, obsluha VZV, sklad České Budějovice

    KB - BLOK system, s.r.o.

    • České Budějovice, Jihočeský
    • 28 000 - 29 000 Kč za měsíc
    O nás KB-BLOK systém, s.r.o. je ryze česká soukromá společnost podnikající v oblasti výroby betonových prvků a prodeje stavebních materiálů. Pro naši pobočku hledáme pro posílení…
    • Před 22 dny