Shipping Preparation Leader

Assa Abloy

  • Leszno, wielkopolskie
  • Pełny etat
  • 17 dni temu
Twoje zadania:- Kompletacja zleceń wysyłek,- Transport wewnątrzzakładowy,- Załadunki, rozładunki towaru,- Składowanie,- Wyjaśnianie niezgodności i reklamacji,- Odbiór pełnowartościowych gotowych produktów.Oczekiwania:- umiejętność czytania dokumentów,
- doświadczenie na stanowisku - 0,5 roku - uprawnienia na wózek widłowy - warunek konieczny, UDT- doświadczenie w kierowaniu wózkami widłowymi min. 0,5 rok - warunek konieczny,- szybkość i dokładność,- umiejętność pracy w zespole.- praca ze skaneramiOferujemy:- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,- możliwość rozwoju,- zdobycie doświadczenia w dużej rozwijającej się w międzynarodowych strukturach, firmie,- opiekę medyczną,- benefity ZFŚS..Jesteśmy Grupą ASSA ABLOY
To nasi ludzie sprawiają, że jesteśmy światowym liderem w zakresie dostarczania rozwiązań kontroli dostępu. W zamian otwieramy przed nimi wszystkie drzwi. Zatrudniając blisko 61 000 pracowników w ponad 70 różnych krajach pomagamy miliardom ludzi doświadczać dobrodziejstw bardziej otwartego świata. Nasze innowacje sprawiają, że wszelkiego rodzaju przestrzenie - fizyczne i wirtualne - są bezpieczniejsze i łatwiej dostępne.Jako pracodawca doceniamy efekty pracy bardziej niż posiadane tytuły czy życiorys. Z nami możesz rozwijać swoją karierę w zgodzie ze swoimi aspiracjami i naszymi ambicjami, w oparciu o konstruktywne informacje zwrotne, pakiet szkoleń i możliwości rozwoju zawodowego. Nasi pracownicy starają się myśleć szeroko by móc działać bardziej kompleksowo w obszarach, w których to działanie przynosi największe efekty. Zachęcamy ich do tego, by chcieli podejmować działania na szczeblu lokalnym, regionalnym, a nawet globalnym.Witając nowe osoby na naszym pokładzie, pragniemy, aby nasze zespoły były zróżnicowane i zintegrowane, cenimy również doświadczenie i umiejętność patrzenia na zagadnienia z różnych perspektyw.

Assa Abloy