Pracownik produkcji / Praca od zaraz

Gi Group

  • Czeladź, śląskie
  • 4 800 PLN miesięcznie
  • Pełny etat
  • 18 dni temu
Dla naszego klienta z wiodącej firmy na rynku światowym, prowadzimy rekrutację na stanowisko operatora maszyn.Miejsce pracy: Czeladź (ul. Gdańska 14)Pracownik produkcji / Praca od zarazNumer referencyjny: 14559Miejsce pracy: CzeladźOferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy oraz zdobycia doświadczenia zawodowego
  • wynagrodzenie do 4800 zł brutto
  • pozytywną atmosferę w pracy
  • pracę od poniedziałku do piątku
Zadania:
  • obsługa maszyn i narzędzi produkcyjnych
  • kontrola jakościowa produktów
Wymagania:
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym
  • chęć oraz zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
Aplikuj już teraz i zostać częścią dynamicznego środowiska w którym Twoja praca ma znaczenie!Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Gi Group