Billing Specialist with French and Italian

LeasingTeam

  • Katowice, śląskie
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Zakres obowiązków:Twój zakres obowiązków:
  • Generowanie, przeglądanie i przetwarzanie faktur z precyzją i przestrzeganiem terminów
  • Upewnianie się, że faktury są dokładne, kompletne i ściśle zgodne z polityką firmy i odpowiednimi przepisami
  • Przetwarzanie specjalnych wniosków rozliczeniowych i korekt
  • Kontakt z Klientem
  • Odpowiadanie na zapytania i wątpliwości klientów związane z ich rachunkami
  • Analizowanie danych rozliczeniowych w celu identyfikacji trendów, potencjalnych problemów i obszarów wymagających poprawy.
  • Przygotowywanie i przesyłanie raportów podsumowujących działania związane z rozliczeniami w razie potrzeby
Oczekiwania:Czego oczekujemy?
  • Wykształcenia wyższego z finansów, księgowości, biznesu lub pokrewnej dziedziny (lub równoważne doświadczenie zawodowe)
  • Minimum 2 lata doświadczenia w rozliczeniach
  • Biegłej znajomości języka francuskiego, włoskiego i angielskiego min. B2/C1
  • Biegłej znajomości pakietu MS Office (Word, PowerPoint, Excel)
  • Znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem
Oferta:Co oferujemy?
  • Pracę w pełni zdalną lub hybrydową
  • pracę na pełny etat
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie NW
  • dofinansowanie kart Multisport

LeasingTeam