Konstruktér/ka strojní - junior

Elektroline a.s.

  • Praha 8
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Jsme Elektroline a.s. - od roku 1991 se zabýváme návrhy, výrobou a montáží zařízení pro městskou hromadnou dopravu a železnici. Naše systémy a výrobky fungují téměř na všech kontinentech. Do sedmičlenného týmu mechanické konstrukce hledáme: Konstruktéra/ku strojní-junior.Náš tým se zaměřuje na vývoj a návrh konstrukčních řešení převážně pro tramvaje a trolejbusy. Jedná se hlavně o výhybky, sestavy ovládající napěťové úseky nebo široké spektrum závěsných a upevňovacích komponent. Součástí je i spolupráce s elektro vývojem na produktech jako jsou bateriové stanice nebo měniče napětí.Náplň práce
  • vývoj nových produktů a inovace stávajícího portfolia
  • spolupráce při návrzích konstrukčních celků napříč firmou - technologie, výroba, obchod, stavba
  • zapracování změnových požadavků z výroby prototypů a testování
  • návrh, tvorba a správa technické dokumentace při zpracování zákaznických požadavků
  • tvorba dokumentace v Autodesk Inventor
Požadujeme
  • inovativní, tvůrčí a proaktivní přístup k řešení problémů (a to není jen fráze
Nabízíme
  • jistota zaměstnání v zavedené společnosti
  • příjemný přátelský tým
  • prostor pro vlastní rozvoj a kreativitu
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat podle výsledků společnosti
  • možnost být u celého procesu vývoje - návrh, výroba, stavba
  • balík firemních benefitů (stravenky, Multisport karta, příspěvek na životní/penzijní pojištění atd.)
V případě zájmu zašlete prosím na níže uvedenou adresu svůj profesní životopis s označením pozice, na kterou se hlásíte. Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Elektroline a.s., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.

SuperKariera

Podobné nabídky

  • Junior konstruktér - bonusy, flexibilní pracovní doba

    Index Nosluš

    • Praha
    Náplň práce: Jste technicky založený typ se smyslem pro detail? A baví Vás komunikovat v angličtině a ještě k tomu máte zkušenost s tvořením výkresů? Pokud je Vaše odpověď ano, ta…
    • Před 6 dny
  • Junior konstruktér - bonusy, flexibilní pracovní doba #3M7Wk

    Index Nosluš

    • Praha
    • 35 000 - 50 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Jste technicky založený typ se smyslem pro detail? A baví Vás komunikovat v angličtině a ještě k tomu máte zkušenost s tvořením výkresů? Pokud je Vaše odpověď ano, ta…
    • Před 6 dny
  • JUNIOR KONSTRUKTÉR - vhodné pro absolventy SŠ vzdělání

    PARTNER 4 JOB

    • Praha 4
    • 45 000 - 55 000 Kč za měsíc
    Popis pracovní nabídky PARTNER 4 JOB s.r.o. hledá pro svého významného klienta - mezinárodní obchodně-výrobní společnost v technickém odvětví, s letitou působností v České republi…
    • Před 1 měsícem