Pracownik produkcji

HR Sigma

  • Tychy, śląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 25 dni temu
Pracownik produkcjiTwój zakres obowiązków
  • Montaż elementów za pomocą nitownicy i wkrętarki ,
  • Praca w świetnym zespole w otoczeniu muzyki
Wymagania pracodawcy
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane, choć nie jest konieczne - chęć nauki jest równie ważna!
  • Zdolność do pracy w zespole.
Pracodawca oferuje
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • Prywatna opieka medyczna i imprezy integracyjne ,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń technicznych.
  • Przyjazne środowisko pracy i wsparcie zespołu.
Jeśli jesteś gotowy do pracy w dynamicznym środowisku i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV przez formularz dostępny w portalu lub na adres mailowy:

Gowork