Inżynier Wdrożeń / Montażu (systemy wizyjne)

Exact Systems

  • Kraków, małopolskie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 23 dni temu
Inżynier Wdrożeń / Montażu (systemy wizyjne)Zakres zadań na stanowisku:
  • Implementacja, testowanie i wdrażanie nowych projektów w zakresie systemów wizyjnych w przemyśle
  • Montaż i uruchamianie maszyn w siedzibie firmy i u klienta
  • Montaż elektryczny i uruchomienie elektryczne stanowisk
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej, wsparcie serwisowe
Profil poszukiwanego kandydata:
  • Umiejętność twórczego i analitycznego myślenia
  • Umiejętności pracy w zespole, dzielenia się wiedzą i komunikatywność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
W zamian oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie za zrealizowane projekty
  • Wsparcie doświadczonego zespołu programistów
  • Przyjazną atmosferę pracy w niesamowitym zespole
  • Praca w trybie 70% pracy w biurze, 30% pracy w delegacji (krajowe, najczęściej wymiarze 1-3 dni)
  • Elastyczne godziny pracy (pracę w biurze zaczynamy między 7-9, kończymy po 8 godzinach)
  • Szkolenia wewnętrzne oraz system rozwoju pozwalający na stopniowe wdrożenie kandydata w zespół
  • Pakiety medyczne i sportowy
  • Szkolenia wewnętrzne
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Praca.pl