MANAŽER VOZOVÉHO PARKU-CARSHARING (60-70.000 Kč)

Advantage Consulting

  • Jeseník, Olomoucký
  • 60 000 - 70 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
  • Snadno podejte žádost
MANAŽER VOZOVÉHO PARKU-CARSHARING (60-70.000 Kč)60000 - 70000 Kčmzdové ohodnoceníJeseníkMáte zkušenosti se správou vozového parku a s provozem služby Carsharing? Máte schopnost pozitivně motivovat lidi k dosahování lepších výkonů, efektivně komunikovat směrem k podřízeným a směrem k managementu společnosti? Pak jste náš člověk! Pošlete mi Váš životopis k posouzení! MANAŽER VOZOVÉHO PARKU-CARSHARING (60-70.000 Kč)Reagujte! Budete mezi prvními.Pracovní náplň
  • Zodpovědnost za vozový park v rámci Česka a Slovenska (okolo 800 aut)
  • Výběr dodavatelů vozidel, PHM, leasingových společností, SW řešení pro car sharing, monitoringu vozidel
  • Zajištění oprav a preventivní údržby
  • Příprava finančních plánů
Co požadujeme?
  • VŠ vzdělání technického oboru
  • Prokazatelné zkušenosti na obdobné pozici (v oblasti správy vozového parku, v oblasti řízení lidí)
  • Zodpovědnost za flotilu minimálně 500 vozů
  • Zkušenost s provozem služby Carsharing
  • Znalost MS OFFICE
Co nabízíme?
  • Zajímavé mzdové ohodnocení (fix + variabilní složka)
  • Velmi různorodou práci ve stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené a dny volna navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na životní a penzijní pojištění
  • Multisport kartu
  • Místo výkonu práce: Dle místa bydliště + výjezdy po ČR a SR
Další informace

Advantage Consulting

Podobné nabídky

  • OBLASTNÍ MANAŽER/KA pro okres JESENÍK - obor kosmetika

    ETERNITIS s.r.o.

    • Jeseník, Olomoucký
    NÁPLŇ PRÁCE: Vytvoření oblastního zastoupení a vedení kosmetického studia Akvizice kosmetických salonů Akvizice partnerů pro spolupráci v online prostředí Aktivní práce s konc…
    • Před 1 měsícem
    • Snadno podejte žádost
  • Manažer/ka dopravy

    Jiri Marinka

    • Lipová-lázně, Olomoucký
    • 38 000 - 43 000 Kč za měsíc
    Náplň práce První kontakt telefonicky nebo e-mailem, tel. č. 733 151 500, e-mail: bracik@jmcontainers.cz Náplň práce: - dohled na veškeré logistické služby, jak vnitrostátní, …
    • Před 9 dny
  • Manažer/ka dopravy

    Jiri Marinka

    • Lipová-lázně, Olomoucký
    První kontakt telefonicky nebo e-mailem, tel. č. 733 151 500, e-mail: bracik@jmcontainers.cz Náplň práce: - dohled na veškeré logistické služby, jak vnitrostátní, tak mezinárodn…
    • Před 9 dny