Operator produkcji - wysokie zarobki i wiele więcej

Gi Group

  • Gliwice, śląskie
  • 27,00 PLN za godzinę
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 20 dni temu
Szczegóły oferty pracyData : 2024-04-25Dostępność : 3 zmianyTyp umowy : Umowa o pracę tymczasowąPoszukujesz swojej pierwszej pracy lub chcesz zmienić obecną? Rozpocznij pracę na stanowisku pracownika produkcji u prawdziwego giganta działającego w branży automotive.TEL: 665 120 130Oferujemy:
  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat z późniejszą możliwością zatrudnienia bezpośrednio w strukturach Klienta
  • 27 zł brutto/h (możliwa pierwsza podwyżka po 3 miesiącach)
  • możliwość dodatkowo płatnych nadgodzin
  • premie do każdej godziny i nadgodziny - stawka godzinowa z premiami od 31 zł brutto do 33 zł brutto
  • możliwość awansu w strukturach firmy
  • dodatek transportowy
  • dodatek nocny 20%
  • nagrody za wnioski Kaizen
  • dofinansowanie do kantyny
  • możliwość skorzystania z dofinansowania do karty Multisport, ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
  • Pakiet opieki medycznej LUXMED
  • możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień opłaconych przez firmę
  • pracę z nowoczesną technologią
Zadania:
  • montaż podzespołów samochodowych
  • obsługa maszyn
  • przestrzegania zasad i instrukcji
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy
Wymagania:
  • dyspozycyjność do pracy w systemie trzyzmianowym
  • umiejętność pracy w grupie
  • doświadczenie w pracy na produkcji - mile widziane
Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010Branża : Produkcja i konserwacjaSpecjalizacja : Produkcja i konserwacjaRodzaj pracy :Miejsce pracy : - -Id oferty pracy : 13929

Gi Group