Montážní dělnice

AMALTHEA ELECTRONICS CZ s.r.o.

  • Tachov, Plzeňský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 15 dny
Náplň práce:Pro naši společnost AMALTHEA ELECTRONICS CZ s.r.o. hledáme novou kolegyni na pozici : montážní dělniceNáplň práce : montáž, elektrická zkouška, předmontáže, letování, osazování tištěných spojů, příprava materiálu na zakázkyCo od Vás očekáváme:pečlivost, manuální zručnost, svědomitost, soustředěnost, praxe v oboru nebo vyučení v oboru výhodouV případě zájmu nás kontaktujte telefonicky nebo zašlete email s životopisem. Na pouze zaslaný kontakt na Vás, nereagujeme a nebude zařazen do výběrového řízení. Na dotazy emailem typu : " Je práce stále aktuální? Mohu více informací?" také nereagujeme. Inzerát je aktuální do smazání.Co Vám můžeme nabídnout:převážně 1 směnný provoz (6-14,30 hod nebo 7-15,30 hod)prémie, docházkové prémie, příplatky, stravenky 130 Kč hrazené zaměstnavatelem, 13.platpříspěvky na praní oděvupříspěvek na penzijní pojištění, čtvrtletní poukázky Flexi Passnástupní plat od 135 do 160 Kč dle dosažené praxe a zkušenostívoda, káva, čaj zdarma1 x týdně svačina zdarmaBenefity
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění

JenPráce

Podobné nabídky

  • Montážní dělníci

    PRESSOL Tschechien s.r.o.

    • Tachov, Plzeňský
    směnnost:1 směna,2 směny,3 směny Montážní a dělnické práce Samostatnost Chuť učit se novým věcem Příspěvek na penzijní pojištění, 25 dnů dovolené, jazyková výuka, vitamínové a …
    • Před 1 měsícem
  • Montážní dělníci

    PRESSOL Tschechien s.r.o.

    • Tachov, Plzeňský
    • 28 000 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: směnnost:1 směna,2 směny,3 směny Montážní a dělnické práce Samostatnost Chuť učit se novým věcem Příspěvek na penzijní pojištění, 25 dnů dovolené, jazyková výuka,…
    • Před 1 měsícem
  • Brigáda - montážní dělník (m/ž)

    EUROPA Union Service a.s.

    • Tachov, Plzeňský
    • 140,00 Kč za hodinu
    Popis pracovní nabídky Pro firmu Rotarex v Tachově hledáme brigádníky na pozici montážní dělník (m/ž). Náplň práce obsluha strojů a zařízení výroba a kompletace plynových …
    • Před 15 dny