SL Associate Payroll Specialist

ADP

  • Plzeň, Plzeňský
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Mzdový Účetní s Němčinou (plně hrazené školení)Hledáte uplatnění s mezinárodním přesahem?
Aktuálně nabíráme nové kolegy na plný úvazek nebo na částečný úvazek (minimálně 6h/denně), kteří mají zájem pracovat v oblasti financí a přitom využívat německý jazyk. Předchozí zkušenosti s mzdovým účetnictvím nejsou nutné. Jestliže hledáte novou výzvu a preferujete práci částečně z domova, tak jste vhodným kandidátem.Co Vám v této roli pomůže k úspěchu?Znalost německého jazyka na komunikativní úrovni. Znalost angličtiny je vítána. Předchozí pracovní zkušenosti v kanceláři nebo v mezinárodních společnostech jsou vítány.Při nástupu Vám nabídneme plný trénink v oblasti německého mzdového účetnictví a navíc i tyto ostatní benefity:
  • Flexibilní pracovní doba
  • Roční bonus
  • Plně hrazené stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Benefity café (roční příspěvek až 8.000,- Kč)
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Moderní a atraktivní pracovní prostředí v centru Plzně
  • Možnost profesního růstu - vypracování se na manažerskou či seniorskou pozici
  • Multisport karta
  • Firemní školka
  • Stravenky hrazené v plné výši zaměstnavatelem
  • Za doporučení nového zaměstnance odměnu ve výši 22 000 Kč
  • Výhodný mobilní tarif (i pro rodinné příslušníky)
  • Zajímavá školení a moho dalšího
Diversity, Equity, Inclusion & Equal Employment Opportunity at ADP: ADP affirms that inequality is detrimental to our associates, our clients, and the communities we serve. Our goal is to impact lasting change through our actions. Together, we unite for equality and equity. ADP is committed to equal employment opportunities regardless of any protected characteristic, including race, color, genetic information, creed, national origin, religion, sex, affectional or sexual orientation, gender identity or expression, lawful alien status, ancestry, age, marital status, or protected veteran status and will not discriminate against anyone on the basis of a disability. We support an inclusive workplace where associates excel based on personal merit, qualifications, experience, ability, and job performance.Ethics at ADP: ADP has a long, proud history of conducting business with the highest ethical standards and full compliance with all applicable laws. We also expect our people to uphold our values with the highest level of integrity and behave in a manner that fosters an honest and respectful workplace. Click to learn more about ADP's culture and our full set of values.

ADP

Podobné nabídky

  • Senior Software Engineer (back-end Payroll)

    Paylocity s.r.o.

    • Plzeň, Plzeňský
    Náplň práce Požadavky: - schopnost plynně číst, psát a mluvit anglicky - 5+ let zkušeností s vytvářením a nasazováním RESTful API pomocí jazyka C# a webových služeb Amazonu, ja…
    • Před 15 dny
  • Senior Software Engineer (back-end Payroll)

    Paylocity s.r.o.

    • Starý Plzenec, Plzeňský
    • Plzeň, Plzeňský
    • 117 000 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: Požadavky: - schopnost plynně číst, psát a mluvit anglicky - 5+ let zkušeností s vytvářením a nasazováním RESTful API pomocí jazyka C# a webových služeb Amazonu, …
    • Před 15 dny
  • SPECIALIST/KA LOGISTICKÉHO CONTROLLINGU SENIOR

    Plzeňský Prazdroj

    • Plzeň, Plzeňský
    Popis profese: Do našeho týmu Controllingu logistiky hledáme novou kolegyni/kolegu na pozici Specialist/ka logistického controllingu. Pozice specialisty controllingu zodpovídá z…
    • Před 22 dny