Operator Linii Produkcyjnej - Wysokie Wynagrodzenie

Gi Group

  • Tychy, śląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 17 dni temu
Dla naszego klienta z branży automotive poszukujemy pracowników na stanowisko operatora linii produkcyjnej.Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • Podstawę 5 370 zł brutto/miesiąc plus premie do 650 zł brutto
  • Dofinansowanie do stołówki pracowniczej 380zł oraz dodatki świąteczne
  • Pakiet socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport)
Zadania:
  • Wykonywanie prac produkcyjnych na liniach półautomatycznych i automatycznych spawalni, montażu, tłoczni, aluminium
  • Wykonywanie pomiarów kontrolnych
  • Realizacja zadań w celu zmniejszenia strat z tytułu awarii linii
Wymagania:
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
  • Zdolność do czynności manualnych
  • Sumienność i wysoka motywacja do pracy
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży automotive
WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW? 508 024 635

InfoPraca