Operátor/ka - technik/technička plat až 38 000

Job Leader

  • Litvínov, Ústecký
  • 32 000 - 36 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 21 dny
Nabídka:
Popis pozice:
Požadavky: Jsme dynamická a rostoucí společnost JOB LEADER, která se zaměřuje na poskytování pracovních příležitostí a hledáme právě Tebe.Co nabízíme:
  • za to, že k nám nastoupíte, od nás dostanete 22 000 Kč, které vám vyplatíme
už po půl roce. K ničemu dalšímu se zavazovat nemusíte
  • Vaše nástupní mzda bude 32 000 Kč. Po čtvrt roce vám ji zvedneme na 33 000 Kč
  • máme pro Vás svozovou dopravu zcela ZDARMA
  • každý půl rok vyplácíme 13. mzdu
  • pokud máte chuť a práce vám jde od ruky, každý rok můžete postoupit
na vyšší pozici
  • odpočinek od práce je potřeba. U nás máte nárok na 25 dní dovolené ročně
  • pracovní prostředí se snažíme dělat co nepříjemnější a nejlacinější - stravné na každé směně zdarma
Náplň práce:
  • stačí, abyste měli zkušenosti z výrobního prostředí
pokud máte výuční list technického směru, máte u nás plus
  • jsme moderní firma, a tak při práci využíváme různé technologie Vám však bude stačit základní uživatelská znalost práce s počítačem
  • potřebujeme kolegy, kterým vyhovuje práce ve 12. směnném provozu
Požadujeme:
  • stačí, abyste měli znalost ve výrobním prostředí,
pokud máte výuční list technického směru = máte u nás plus
  • jste ochotný/á pracovat na směny
  • 100% docházka je pro nás samozřejmostí
Další informace o společnosti JOB LEADER a naše aktuální pracovní příležitosti najdeš na našich webových stránkách www.jobleader.cz.Společnost JOB LEADER je zastáncem rovných příležitostí a vítáme různorodost v našem pracovním týmu.

Dobraprace