Kontroler/ka jakości opakowań kosmetycznych

Randstad

  • Józefów, mazowieckie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 17 dni temu
Posiadasz doświadczenie w przeprowadzaniu kontroli jakości, a Twoją mocną stroną jest spostrzegawczość? Zależy Ci na rozwijaniu posiadanych już umiejętności i zdobywaniu nowej wiedzy?Mamy dla Ciebie idealną ofertę stałej pracy!Poszukujemy osób do przeprowadzania wizualnej kontroli jakości opakowań kosmetycznych!Możliwy dojazd autobusem na trasach:-Gończyce --
Garwolin,-Stoczek Łukowski ---
Garwolin,-Garwolin ---
JózefówLokalizacja: JózefówKontroler/ka jakości opakowań kosmetycznych Nr ref.: 119/1/2024/NF/jobs.pl Otwock (mazowieckie)Oferujemy
  • umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym (6-14, 14-22)
  • wynagrodzenie miesięczne do 6500zł brutto
  • pełne szkolenie wprowadzające
  • możliwość dojazdu autobusem
  • pakiet benefitów (m.in karta multisport, prywatna opieka medyczna)
Zadania
  • przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości opakowań kosmetycznych za pomocą specyfikacji produktów
  • ocena produktów
  • uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • praca przy komputerze
Oczekujemy
  • doświadczenia w przeprowadzaniu kontroli jakości (najlepiej w branży kosmetycznej, branży opakowań lub branży introligatorskiej)
  • posiadania prawa jazdy kat.B
  • umiejętności obsługi komputera (poziom podstawowy)
  • komunikatywnej znajomości języka polskiego
Agencja zatrudnienia - nr wpisu 47ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Jobs.pl