Prodavač/ka masa a uzenářských výrobků

Maso - Trebovle s.r.o.

  • Sázava, Středočeský Benešov, Středočeský
  • 35 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 18 dny
Obsah inzerátu:Nabízíme : práci v ryze české firmě, prostředí moderně vybaveno, každá odpracovaná minuta vzhledem k elektronické docházce zaplacena, práce o víkendech pouze v sobotu dopoledne dle naplánovaných směn, za každou odpracovanou sobotní směnu je příplatek ve výši 150 Kč Požadujeme: práce v oboru vítána, slušné vystupování k zákazníkům, ohleduplnost ke kolegům na pracovišti, dodržování hygienických pravidel Stravenkový paušál 116,-/směna, obratové bonusy

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Prodavač/ka masa a uzenářských výrobků

    Maso - Trebovle s.r.o.

    • Sázava, Středočeský
    Nabízíme : práci v ryze české firmě, prostředí moderně vybaveno, každá odpracovaná minuta vzhledem k elektronické docházce zaplacena, práce o víkendech pouze v sobotu dopoledne dle…
    • Před 17 dny
  • Prodavač/ka masa a uzenářských výrobků

    Maso - Trebovle s.r.o.

    • Sázava, Středočeský
    • 21 300 - 35 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Nabízíme : práci v ryze české firmě, prostředí moderně vybaveno, každá odpracovaná minuta vzhledem k elektronické docházce zaplacena, práce o víkendech pouze v sobotu…
    • Před 17 dny
  • Prodavač/ka

    MASO UZENINY PISEK, a.s.

    • Mukařov, Středočeský
    Upřesňující údaje: - pultový prodej masa a uzenin - praxe v oboru výhodou - požadujeme pracovitost, spolehlivost, zručnost - pracovní doba: od 6:30 hod. - vše Vám ukážeme, rád…
    • Před 4 dny