Pracownik produkcji (k/m)

Trenkwalder Group

  • Grójec, mazowieckie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 26 dni temu
Aktualnie dla naszego Klienta, dużego, międzynarodowego producenta z branży automotive, który posiada swój zakład produkcyjny w Grójcu, poszukujemy osób na stanowisko:Pracownik produkcji (k/m) Miejsce pracy: Grójec (mazowieckie) Numer referencyjny: a0tbI000002VwWVQA0/jobs.pl Obowiązki:
  • praca przy produkcji foteli samochodowych,
  • montaż elementów konstrukcji foteli,
  • obsługa maszyn oraz linii produkcyjnej,
  • dbanie o jakość produkowanych wyrobów.
Wymagania:
  • zdolności manualne,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku (zmiany 6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00),
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełny etat,
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia w firmie po okresie próbnym,
  • wynagrodzenie zasadnicze + do 15% premii regulaminowej,
  • dodatek za pracę w nocy,
  • możliwość pracy w nadgodzinach w sobotę/niedzielę płatne 100%,
  • wolne weekendy,
  • rozwój w dziedzinie mechaniki i obsługi maszyn,
  • szkolenia wprowadzające dla nowych pracowników oraz opieka trenera wewnętrznego podczas pierwszych tygodni pracy,
  • zapewniamy bezpłatny dojazd z Warki, Białobrzegów, Radomia oraz Nowego Miasta nad Pilicą.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Jobs.pl

Podobne oferty pracy

  • Pracownik produkcji (k/m)

    Trenkwalder Group

    • Grójec, mazowieckie
    Aktualnie dla naszego Klienta, dużego, międzynarodowego producenta z branży automotive, który posiada swój zakład produkcyjny w Grójcu, poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik …
    • 25 dni temu
  • Pracownik produkcji (k/m)

    Trenkwalder Group

    • Grójec, mazowieckie
    Obowiązki: praca przy produkcji foteli samochodowych, montaż elementów konstrukcji foteli, obsługa maszyn oraz linii produkcyjnej, dbanie o jakość produkowanych wyrobów. W…
    • 26 dni temu