VEDOUCÍ OPERÁTOR KRÁJECÍ LINKY

Beskydske uzeniny, a.s.

  • Fryčovice, Moravskoslezský Frýdek-Místek, Moravskoslezský
  • 32 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Obsah inzerátu:z:26/3/2024 NÁPLŇ PRÁCE: - spolupráce se směnovými mistry s organizací práci na svěřeném pracovišti - vedení cca 3-4 zaměstnanců na směně - příprava výrobků pro krájení - obsluha a seřízení krájecí a balící linky - kontrola pracovních postupů a kvality výroby - spolupráce na zlepšování chodu výroby. POŽADUJEME: - praxi s obsluhou a seřizováním strojů - schopnost týmové spolupráce, komunikační a organizační dovednosti, zodpovědný přístup k práci - spolehlivost a manuální zručnost, ochotu pracovat v chladném prostředí. NABÍZÍME: - zajímavou práci v české výrobní společnosti s dlouholetou tradicí, perspektivu dlouhodobého zaměstnání, zaškolení na pozici - dvousměnný provoz (ranní a odpolední směny) - pracovní poměr na dobu určitou 1-roku, poté s možností prodloužení - náborový bonus ve výši 15 000 Kč, příplatek za vedení linky 2 000 Kč/měsíčně, docházkový bonus 3 000 Kč/kvartálně, výkonnostní odměny, obědy za 30 Kč, zaměstnaneckou slevu na sortiment produktů, odměny za pracovní i životní jubilea. Kontakt telefonicky, emailem.

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Vedoucí operátor krájecí linky /náborový příspěvek 15 000 Kč

    Beskydske uzeniny, a.s.

    • Fryčovice, Moravskoslezský
    • 25 000 - 32 000 Kč za měsíc
    O nás Baví Vás práce ve výrobě a poradíte si s obsluhou a seřízením výrobních strojů? Dokážete organizovat a kontrolovat práci zaměstnanců? Pokud ano, staňte se součástí firmy, k…
    • Před 7 dny
  • Vedoucí operátor krájecí linky

    Beskydske uzeniny, a.s.

    • Fryčovice, Moravskoslezský
    • 25 000 - 32 000 Kč za měsíc
    Náplň práce z:26/3/2024 NÁPLŇ PRÁCE: - spolupráce se směnovými mistry s organizací práci na svěřeném pracovišti - vedení cca 3-4 zaměstnanců na směně - příprava výrobků pro k…
    • Před 24 dny
  • Vedoucí operátor krájecí linky

    Beskydske uzeniny, a.s.

    • Fryčovice, Moravskoslezský
    z:26/3/2024 NÁPLŇ PRÁCE: - spolupráce se směnovými mistry s organizací práci na svěřeném pracovišti - vedení cca 3-4 zaměstnanců na směně - příprava výrobků pro krájení - obsl…
    • Před 1 měsícem