LIDER UTRZYMANIA RUCHU

Arche Consulting

  • Gliwice, śląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 24 dni temu
Wymagania:
doświadczenie w pracy na tożsamym stanowisku,
wykształcenie wyższe techniczne,
wiedza inżynierska w zakresie rysunku technicznego, podstawy pracy z modelem 3D,
wiedza podstawowa w zakresie materiałów stalowych,
dobra znajomość środowiska MS Office,
prawo jazdy kat. B.Obowiązki:
prawo jazdy kat. B.Warunki pracy:
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz współpracę w profesjonalnym zespole,
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,
grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie z ZFŚS, program oszczędnościowy,
możliwość rozwoju zawodowego - poszerzania wiedzy oraz umiejętności, szkolenia wspierające j rozwój.APLIKUJ TERAZ: https://www.arche-consulting.pl/pl/oferty-pracy/aplikacja/26362

Jobdesk.pl