Specjalista ds. Zakupów

Vectra

  • Gdynia, pomorskie
  • Pełny etat
  • 22 dni temu
Specjalista ds. ZakupówMiejsce pracy: GdyniaGŁÓWNE ZADANIA:
  • Prowadzenie negocjacji cen i warunków współpracy z dostawcami,
  • Zaopatrzenie i realizowanie dostaw w materiały i usługi dla Grupy Vectra (praca w systemie ERP),
  • Sporządzanie, na podstawie otrzymanych z poszczególnych działów informacji, okresowych planów zakupu materiałów i usług oraz wstępna wycena kosztów tych zakupów,
  • Poszukiwanie nowych dostawców w ustalonych grupach asortymentowych,
  • Tworzenie dokumentacji w zakresie zakupu materiałów i usług,
  • Weryfikacja dokumentów finansowych (faktura VAT) pod względem zgodności z ofertami, poprawności cen, kursów walut oraz ilości towaru,
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z dostawcami.
WYMAGANIA:
  • Co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Znajomość i umiejętność efektywnego wykorzystania technik negocjacyjnych,
  • Nastawienie na realizację celów i dynamizm w działaniu,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Rzetelność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Zdolności analityczne, poparte dobrą znajomością programu Excel
  • Znajomość języka angielskiego.
OFERUJEMY:
  • Pracę pełną ciekawych wyzwań u lidera usług telekomunikacyjnych w kraju;
  • Atrakcyjną ofertę pracowniczą - zniżki na firmowe produkty i usługi;
  • Dofinansowanie do karty MultiSport;
  • Wsparcie w rozwoju Twoich kwalifikacji zawodowych;
  • Niezbędne narzędzia pracy.
Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez VECTRA SA, a także przekazanie tych danych Spółkom Grupy VECTRA w celu realizacji bieżącej rekrutacji. Zostałem poinformowany: o przysługujących mi prawach, o danych Administratora oraz Inspektora Ochrony Danych, o dobrowolności mojej zgody i możliwości jej cofnięcia w każdym czasie, o okresie przetwarzania moich danych oraz celu ich przetwarzania”

Praca.pl