Agent Ochrony - Obiekt magazynowy - Tyrowo k. Ostródy

Juwentus

  • Ostróda, warmińsko-mazurskie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 18 dni temu
Ochrona Juwentus - jesteśmy jedną z największych firm z branży ochrony i bezpieczeństwa. Cieszymy się opinią profesjonalnego, godnego zaufania usługodawcy.
W związku z nowymi wyzwaniami i rozwojem technologii, poszukujemy kandydatów.ZADANIA:
  • działania związane z ochroną fizyczną mienia
  • obchody kontrolne
  • obsługa systemu
NASZE WYMAGANIA:
  • zaangażowanie i odpowiedzialność
  • niekaralność
  • znajomość obsługi komputera
  • obsługa BMS
  • mile widziane osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności
  • mile widziane osoby posiadające status ucznia/studenta
OFERUJEMY:
  • system: 12h​
  • umowę zlecenie/ umowę o pracę
  • kompletne i bezpłatne umundurowanie
​​Dziękujemy za przesłanie aplikacji.
Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.Kontakt telefoniczny: 6 6 3 8 3 7 0 2 0 ​​

Juwentus