OPERATOR MASZYN ODLEWNICZYCH

Manpower

  • Wałbrzych, dolnośląskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 22 dni temu
OPERATOR MASZYN ODLEWNICZYCH ( ZALEWACZ) (ODO)Warunki zatrudnienia:
  • Płaca zasadnicza: 4 300- 5000 brutto (w zależności od doświadczenia i uprawnień),
  • Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce,
  • Na okresie próbnym:
o Możliwość korzystania z ubezpieczenia medycznego i ubezpieczenia grupowego (dofinasowane częściowo przez pracodawcę),
o Napoje z automatu fundowane przez pracodawcę,
o Ubrania robocze przejściowe,
o Praca w systemie równoważnym po 12H (4 dni pracy 4 dni wolnego, grafik znany pracownikowi przed danym kwartałem, praca w niektóre weekendy, wszystkie święta wolne),
o Dodatek w systemie równoważnym: 550 brutto/m-c,
  • Po okresie próbnym:
o możliwość umowy na czas nieokreślony (po pozytywnej ocenie)
o niewielka podwyżka (po pozytywnej ocenie),
o premia m-czna do 15 % w zależności od ustalonych KPI,
o premia kwartalna – 300 (za brak absencji),
o ubrania robocze szyte na miarę/ imienne (3 komplety prane przez serwis),
o karnety na basen- OSiR w Świebodzicach (na okaziciela),
o dofinasowanie wypoczynku i świąt,
o dofinasowanie dojazdów lub dofinasowanie posiłków (wybór jednego)
o system poleceń pracowników: 500 – 1000 brutto,
o system sugestii: nagroda 150-400 za zaakceptowaną sugestie,
o szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
o imprezy integracyjne (pikniki rodzinne, zabawy karnawałowe, wigilie),Wymagania:
  • wykształcenie: zawodowe mechaniczne
znajomość obsługi maszyn odlewniczych
  • uprawnienia do obsługi urządzeń pomocniczych
  • mile widziana znajomość podstaw metalurgii metali nieżelaznych
  • znajomość systemu jakości
  • umiejętność budowania dobrych relacji z pracownikami innych wydziałów
Wymagania dodatkowe
zdefiniowane w „Matrycy umiejętności”Zakres obowiązków:
  • Obsługa maszyn odlewniczych oraz pras hydraulicznych
  • Rzetelne wykonywanie powierzonych zadań
  • Realizacja zadań na podstawie poleceń brygadzisty
  • Dbałość o powierzony sprzęt i narzędzia
  • Informowanie o wszelkich uszkodzeniach i nieprawidłowościach na stanowisku pracy
  • Dążenie do zwiększenia wydajności produkcji
  • Utrzymanie jak najwyższej jakości produkcji
  • Dbałość o zachowanie czystości maszyn i pomieszczeń
  • Przestrzeganie zakładowego regulaminu pracy oraz zasad BHP i p.poż.
  • Zachowanie tajemnicy służbowej
  • Przestrzeganie kompetencji firmowych:
 nastawienie na cel, orientacja na rozwój,
 zarządzanie, komunikacja
 współpraca,
 rozwiązywanie problemów
  • Wykonywanie innych czynności i zadań zleconych przez przełożonego lub upoważnioną osobę
Zakres uprawnień:
  • Kontrolowanie produkcji w toku
  • Zatrzymanie produkcji bieżącej w wypadku wykrycia niezgodności
  • Współpraca z kontrolą jakości w zakresie powierzonych zadań
  • Obsługa urządzeń pomocniczych w ramach posiadanych uprawnień:
o suwnicy
o wózka widłowego
o pieców topielnych
  • Inne uprawnienia wynikające z dokumentacji systemu zarządzania jakością/ księga jakości, procedury, instrukcje

Lento