Vrátný/vrátná (vyhrazeno pro OZP)

COS - Ceska ochranna spolecnost a.s.

  • Staříč, Moravskoslezský
  • Plný úvazek
  • Před 2 měsíci
z:31/1/2024 (vyhrazeno pro OZP)
Náplň práce:
- zajímavá práce v příjemném kolektivu, týkající se ostrahy objektu formou, menší pochůzkové činnosti a práci na vrátnici
- jednoduchá administrativa spojená s evidencí oprávněnosti vstupu osob a vjezdu vozidel
- pracovní doba ve 12 ti hodinových pracovních směnách.
Požadujeme:
- předložení výpisu z RT, spolehlivost a dochvilnost.
Nabízíme:
- práci na plný úvazek s přihlédnutím ke zdravotnímu stavu zájemce
- jistotu mzdy vždy každý měsíc a pravidelné vyplácení výkonnostních odměn
- možnost dlouhodobého zaměstnání
- získání certifikátu Strážný, který je majetkem zaměstnance
- pochopení a příjemné jednání.
PRACOVIŠTĚ NENAVŠTĚVOVAT. Kontakt telefonicky, emailem.

Práce u nás.cz