Financial controller | hrádek nad nisou | 65 000 Kč

Grafton

  • Hrádek nad Nisou, Liberecký
  • 65 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Nabídka: - týden dovolené navíc
- příspěvek na dopravu
- příspěvek na penzijní připojištění
- bonus za odpracované roky
- příspěvek na stravování
- vzdělávací školení a jazykové kurzy
Popis pozice: Finanční controlling je pro Vás práce snů a domluvíte se anglicky? Pak mi neváhejte zaslat svůj životopis.Pozice: FINANCIAL CONTROLLER | HRÁDEK NAD NISOU | 65 000 KČHlavní náplň práce:- Příprava měsíčních a týdenních reportů
- Příprava rozpočtu společnosti a finančních výhledů.
- Sledování a vyhodnocování rentability výrobků.
- Zpracování plánovaných kalkulací nákladů vyráběných produktů a projektových kalkulací návratnosti investic
- Podpora managementu při důležitých rozhodnutí.
- Zavádění a sledování skupinových pravidel a procesů v závodě.
Požadavky: - min. SŠ vzdělání
- 2 roky praxe v controllingu
- Komunikativní AJ
- SAP výhodou

Dobraprace