Obsluha automatické výrobní linky

NSE Solutions

  • Pacov, Vysočina
  • 32 000 - 40 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 18 dny
Popis pracovní nabídky Aktuálně hledáme spolehlivého kolegu, který bude mít na starosti přípravu granulátů a moderní automatickou výrobní linku.
  • aby bylo z čeho vyrábět, průběžně budeš kontrolovat zásobu materiálu
  • budeš dle plánu výroby nastavovat automatické podávání linky
  • součástí Tvé práce bude i základní kontrola kvality surovin
  • na konci procesu připravíš výrobek k expedici do skladu
Požadujeme
  • mít chuť pracovat ve směnném provozu (směny 12 hodin)
  • být zodpovědný a manuálně zručný
  • vyučení nebo praxi v technickém oboru
Nabízíme
  • motivační systém odměn, kdy se zaučením roste Tvoje mzda
  • volné víkendy
  • stravenkový paušál v hodnotě 100 Kč za odpracovaný den
  • nadstandartní příplatky za produktivitu výroby
  • práci na nové výrobní lince v teplém prostředí
  • zázemí menšího a rodinného kolektivu
Vhodné pro Absolventy.Máte zájem o nabídku Obsluha automatické výrobní linky?Vaše odpověď přijde správné osobě:
Vojtěch Prinz z NSE Solutions, s.r.o.

Easypráce

Podobné nabídky

  • Dělník granulace, výrobní linky

    Espiroflex Czech, s.r.o.

    • Pacov, Vysočina
    • 30 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Epiroflex Czech je vysoce integrovaná společnost, která dodává své produkty do odvětví průmyslu, zemědělství, vzduchotechniky, bazénů, zahradnictví, sanity. Věnuje se…
    • Před 25 dny
  • Obsluha automatické linky

    NSE Solutions

    • Pacov, Vysočina
    • 35 000 - 40 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Náplň práce: pozorování výrobního procesu a obsluha automatické výrobní linky, příprava výrobků k expedici do skladu, kontrola zásob materiálu. Požadujeme: ochotu p…
    • Před 1 měsícem
  • Obsluha čerpací stanice

    Stanislav Sefl - MEDOS

    • Pacov, Vysočina
    • 20 000 - 26 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Střídání 12 hod. směn - denní, noční, následují dny volna. Nástup možný ihned! Podobné nabídky práce před 2 dny Polnička ManpowerGroup s.r.o. před týdnem Leson…
    • Před 24 dny