Technik Obiektu

ZPUE

  • Gliwice, śląskie
  • Pełny etat
  • 23 dni temu
ZPUE S.A. od 35 lat działa w sektorze elektroenergetycznym. W fabrykach, biurach sprzedaży w kraju i za granicą zatrudniamy 3500 osób. Jesteśmy liderem w segmencie produkcji kontenerowych stacji transformatorowych. Oferujemy rozwiązania dla elektroenergetyki i przemysłu tworząc nową jakość na rynku.Do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Technik ObiektuKluczowe zadania:
  • Wykonywanie planowych przeglądów i konserwacji urządzeń, instalacji, sieci oraz pomieszczeń;
  • Odpowiedzialność za wygląd i stan techniczny terenów zewnętrznych;
  • Diagnozowanie i analiza usterek oraz rozwiązywanie problemów technicznych na terenie obiektów;
  • Współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych;
  • Wykonywanie drobnych napraw, prac montażowych i remontowych;
  • Konserwacja instalacji elektrycznych, hydraulicznych, grzewczych i wentylacyjnych;
  • Wymiana elementów eksploatacyjnych;
  • Współpraca z zespołem utrzymania ruchu w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania zakładu;
  • Opracowywanie raportów dotyczących wykonywanych prac.
Nasze wymagania:
  • Uprawnienia SEP Gr 1 D,E do 1kV;
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Znajomość podstawowych narzędzi diagnostycznych i technicznych;
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Umiejętność podstawowej obsługi komputera i urządzeń biurowych;
  • Obowiązkowość, dokładność i sumienność w wykonywaniu pracy.
Co oferujemy:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;
  • Możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji.
CV prosimy przesłać za pomocą przycisku AplikujWyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez ZPUE S.A. z siedzibą we Włoszczowie, w celu realizacji procesu rekrutacji. Zostałem poinformowany, iż zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdym czasie. 'Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Jobdesk.pl