Prodavač/Prodavačka

Boutique Gurman s.r.o.

  • Rudná, Středočeský Ostrava, Moravskoslezský
  • 25 000 - 30 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 12 dny
  • Snadno podejte žádost
Máte chuť pracovat v zavedené prodejně s dlouholetou tradicí, která dováží sýry a delikatesy z celého světa?Do naší prodejny Boutique Gurmán v Avion Shopping Parku v Ostravě, hledáme kolegu/kolegyni na uvedenou pozici.PožadujemePředpoklady: spolehlivost, férové jednání, silně prozákaznický přístup, příjemné vystupování, schopnost pracovat v kolektivu.NabízímeNabízíme jistotu dlouhodobého zaměstnání, férové jednání, měsíční odměny, zaměstnanecké slevy, fajn kolektiv.Prosím o zaslání životopisu, ale především průvodního dopisu.

InWork

Podobné nabídky

  • Prodavač/Prodavačka – až 38 000 Kč🌟

    JobStart

    • Praha 5
    • 30 000 - 38 000 Kč za měsíc
    Popis pracovní nabídky Cleany.cz hledá nové kolegy do týmu v OC Nový Smíchov: Prodavač/Prodavačka - až 38 000 Kč!🌟 Sháníte práci, kde můžete využít svůj smysl pro organizaci a k…
    • Před 1 dnem
  • Prodavač - prodavačka

    JAROLIMEK s.r.o.

    • Řevnice, Středočeský
    • 22 000 - 30 000 Kč za měsíc
    Náplň práce Nabízíme: Zaměstnanecké slevy na vlastní výrobky, stravenkový paušál, podíl na tržbách. První kontakt se zaměstnavatelem: osobně, e-mailem nebo telefonicky. Podob…
    • Před 20 dny
  • prodavač/ prodavačka v optice

    DR. OPTIK CZ s.r.o.

    • Praha
    • 25 000 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: Kontakt: Procházka Jiří, e-mail: personalni@s-fg.cz Profesionální rodinná optika Doctor Optic přijme nového kolegu/ kolegyni na pozici PRODAVAČ/ PRODAVAČKA V OČNÍ…
    • Před 27 dny