Számviteli irodavezető

Budapest Főváros Vagyonkezelő Központ

  • Budapest I. ker
  • Teljes munkaidő
  • 21 napja
  • magyar számviteli szabályok szerinti beszámoló és az adótörvényeknek, rendeleteknek megfelelő adóbevallások elkészítése;
  • főkönyvi könyvelés vezetése, ellenőrzése;
  • adatszolgáltatás az önkormányzatok, az adóhatóság és a bankok részére a jogszabályok és szerződések alapján;
  • a havi, negyedéves és éves zárási feladatok irányítása, eredmények riportálása;
  • kapcsolattartás a hatóságokkal, könyvvizsgálóval, részvétel a könyvvizsgálatoknál.
  • felsőfokú szakirányú iskolai végzettség;
  • regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés;
  • legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat;
  • magyar nyelv ismerete;
  • MS Office megbízható ismerete;
  • integrált pénzügyi rendszer ismerete, használata.
  • közös megegyezés szerinti jövedelem;
  • munka törvénykönyve szerinti, teljes munkaidős (heti 40 órás) foglalkoztatás;
  • határozatlan idejű munkaviszony;
  • béren kívüli juttatás (Cafeteria) belső előírás szerint;
  • céges mobiltelefon, magánhasználatra is, bármelyik szolgáltató irányába;
  • céges laptop, magánhasználatra is;
  • közlekedési bérlet;
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • mentoring szemlélet, közösség fókuszú vállalati kultúra;
  • otthoni munkavégzés, heti 1 munkanap;
  • kötetlen munkarend;
  • sportolási lehetőség, a székhelyen található közösségi térben;
  • modern munkakörnyezet;
  • szemüveg támogatás;
  • kollektív szerződés;
  • szakmai továbbképzések;
  • csapatépítő tréningek.
Miért érdemes nálunk dolgozni?
  • Támogatunk abban, hogy sikeres legyél a munkádban;
  • heti egy nap otthoni munkavégzésre van lehetőség;
  • önálló felelősségi körrel bíró feladatkörben próbálhatod ki magad;
  • személyre szabott szakmai képzéseket szervezünk részedre, fejlődési lehetőséget biztosítunk;
  • összetartó, dinamikus csapatban fogsz dolgozni;
  • jó hangulatú céges rendezvényeken vehetsz részt.
Munkavégzés helye:
  • Budapest, 1013 Attila út 13/a.

Profession