Operator maszyn produkcyjnych

Randstad

  • Kędzierzyn-Koźle, opolskie
  • 7 200 PLN miesięcznie
  • Pełny etat
  • 29 dni temu
Wyobraź sobie że wykonujesz pracę, która sprawia Ci satysfakcję i zarabiasz najwięcej w regionie!Jeśli potrafisz naprawić własne auto lub motor, albo po prostu lubisz majsterkować, to ta oferta jest dla Ciebie- to wystarczy, a reszty Cię nauczymy.Międzynarodowy producent opakowań w Krapkowicach poszukuje operatorów maszyn produkcyjnych.Nie zwlekaj i zgłoś się już dziś! Pamiętaj, że okazje mają to do siebie że lubią uciekać.Operator maszyn produkcyjnych Nr ref.: /218/09/2023/AŁ/jobs.pl Kędzierzyn-koźle (opolskie)Oferujemy
  • atrakcyjne wynagrodzenie: około 7200 zł brutto miesięcznie
  • umowa o pracę bezpośrednio z zakładem
  • pakiet szkoleń wprowadzających i opieka doświadczonych kolegów z zespołu
  • benefity: możliwość korzystania z siłowni w Krapkowicach bezpłatnie, zakładowy fundusz świadczeń socjalnych, możliwość ubezpieczenia grupowego
  • realne możliwości awansu i rozwoju zawodowego
  • miła atmosfera w firmie z doskonałą pozycją rynkową
Zadania
  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych służących do wytwarzania opakowań
Oczekujemy
  • doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych, mile widziane w branży opakowań
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym - tzw. szwedzkim
Aplikuj już dziś lub wyślij SMS o treści "maszyna" lub zadzwoń pod nr 725300308.Agencja zatrudnienia - nr wpisu 47ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Jobs.pl