APDARES DARBU STRĀDNIEKS

  • Rīga
  • Pastāvīgs
  • Pilna laika
  • 1 month ago
Darba apraksts:Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "AJ Real Estate"aicina darbāAPDARES DARBU STRĀDNIEKUSDarba pienākumi:
  • Veikt materiālu izvēli un sagatavošanu - izvēlēties atbilstošas saistvielas un pildvielas vai gatavos maisījumus, sagatavot apmetuma javas;
  • Veikt visu veidu sausā apmetuma sistēmas izbūvi - sagatavot sausās būves nesošās konstrukcijas (karkasa elementus), nostiprināt karkasa elementus;
  • Veikt visu veidu klasisko slapjo apmetumu ierīkošanu - sagatavot virsmas slapjā apmetuma uzklāšanai;
  • Veikt dažādu veidu dekoratīvo apmetumu ierīkošanu - sagatavot pamatnes dekoratīvā apmetuma ierīkošanai;
  • Veikt sienu un grīdu flīzēšanu - sagatavot pamatnes flīzēšanai (nostiprināt, izlīdzināt, nogruntēt virsmas, izveidot hidroizolāciju);
  • Veikt virsmu krāsošanu - sagatavot pamatni krāsošanai (nostiprināt, izlīdzināt, nogruntēt virsmu, izveidot hidroizolāciju);
  • Veikt tapešu līmēšanu - sagatavot pamatnes tapešu līmēšanai (nostiprināt, izlīdzināt, nogruntēt virsmas, izveidot hidroizolāciju);
  • Veikt visu veidu grīdu ieklāšanu;
  • Veikt dažādu veidu dekoratīvo zīmējumu ierīkošanu grīdās - sagatavot pamatnes dekoratīvās grīdas materiālu ieklāšanai.
Prasības:
  • Vismaz 3 gadu pieredze profesijā.
Piedāvājam:
  • Darba alga no 1540 eiro mēn./bruto.
Kontaktinformācija: e-pasts info@ajrealestate.lv, tālr. 67546648.

Nodarbinātības valsts aģentūra