Lektor anglického jazyka (m/ž)

  • Ústí nad Labem, Ústecký
  • 35 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 1 měsícem
Obsah inzerátu:Úroveň anglického jazyka C1-C2 (certifikát). Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravné, odměny Kontakt: e-mailem nebo telefonicky (Po-Pá 8:00-16:00)

Bezpersonálky

Podobné nabídky

  • Učitel/ka anglického jazyka

    Požadujeme: magisterské vzdělání Kontakt: e-mailem reditel@zsnestemicka.cz…
    • Před 13 dny

    Změněno: 17.05.2024 v 05:00 ID: 19027837 Požadujeme: magisterské vzdělání Kontakt: e-mailem reditel@zsnestemicka.cz pracovní poměr od: 01.06.2024, mzda: 32820 Obor činnosti: T…
    • Před 12 dny

    • 32 820 Kč za měsíc
    Náplň práce Požadujeme: magisterské vzdělání Kontakt: e-mailem reditel@zsnestemicka.cz Podobné nabídky práce před týdnem Ústí nad Labem ECUK 6000 - 7000 Kč za měsíc aktiv…