MAGAZYNIER

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 27 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0543
Obowiązki:Przyjmowanie dostaw, załadunek towaru, wykładanie towaru, kontrola ilości towaru przy dostawie, obsługa klientaWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Miejsce pracy: RYSKA 21, 66-400 Gorzów Wielkopolski, powiat: m. Gorzów Wielkopolski, woj: lubuskieRodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usługWymagane dokumenty: cvSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca