Pracownik produkcji | bezpłatny transport | mile widziane Panie

Gi Group

  • Pyskowice, śląskie
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
Poszukujesz stałej pracy produkcyjnej?Zapraszamy do aplikowania.Oferujemy zatrudnienie w nowoczesnej firmie działającej na terenie Gliwic (strefa ekonomiczna).
13675Zadania:
  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz przestrzeganie zasad BHP
  • przestrzegania zasad i instrukcji
Wymagania:
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym (poniedziałek- piątek) w firmie z branży produkcyjnej
  • doświadczenie w pracy na stanowisku produkcyjnym- mile widziane
Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • premię miesięczną
  • comiesięczne doładowanie karty lunchowej
  • bezpłatny transport pracowniczy z Centrum Przesiadkowego w Gliwicach
Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Jobdesk.pl