Montážní pracovník(m/ž), až 40 tisíc korun/měs

Hofmann Personal

  • Český Krumlov, Jihočeský
  • 30 000 - 40 000 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 28 dny
Nabídka: * Závodní stravování (obědy a večeře) ZDARMA, stravenky
  • Odměny a příplatky za přesčasovou práci nad rámec Zákoníku práce
  • Příspěvek na dojíždění
  • 5 týdnů dovolené
  • Po zapracování možnost zvýšení kvalifikace a hodinové mzdy
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Pravidelné odměny (dovolená, Vánoce a roční bonus)
  • Příspěvek na kulturu, zdraví a sport ve výši 4.500, - Kč/rok
  • A mnoho dalších benefitů
Popis pozice: * Montáž komponentů do převodovek, pohonných a řídících náprav do vysokozdvižných vozíků Linde Material Handling a Still.
  • Práce na moderních pracovištích montážních linek, automatizace, robotizace, nové technologie.
  • Používání zdvihacích zařízení.
  • Práce s elektrickým a vzduchovým nářadím.
Požadavky: * Odborné vzdělání technického směru (např. automechanik, opravář zemědělských strojů, mechanik opravář, seřizovač).
  • Praxe ve výrobní společnosti velkou výhodou
  • Ochota pracovat ve směnném režimu
  • Pečlivost, zodpovědnost, manuální zručnost, samostatnost
  • Nástup možný IHNED / dohodou

Dobraprace