F&B Supervisor

PULLMAN

  • Budapest
  • Állandó
  • Teljes munkaidő
  • 21 napja
  • Gyors jelentkezés
A cég leírásaAz Accor szállodalánc több mint 5400 szállodát üzemeltet 110 országban. Nálunk hiteles, tapasztalt magyar és külföldi kollégáktól tanulhatsz, motiváló nemzetközi környezetben.A jó hangulat, közvetlen hangnem, az egymásba vetett bizalom olyan visszajelzések munkatársainktól, amelyekre biztosan Te is vágysz, ha a jövőbeli munkahelyedre gondolsz. Hisszük, hogy nálunk megtalálod a helyed, és azt is, hogy veled együtt nagy dolgokat viszünk majd véghez!Várjuk jelentkezésed, legyél Te is részese szenvedélyünknek a vendéglátás iránt!Az állás leírásaAz 5 csillagos, 136 szobás Pullman Budapest hotel F&B Supervisor munkatársat keres határozatlan idejű szerződéssel.FELADATOK:
  • Az F&B részlegen és a Hotel különtermeiben lebonyolított rendezvények szakszerű és színvonalas vezetése
  • Az F&B-n (étterem, bar, rooftop bar) dolgozó kollégák szakmai irányítása, beosztása, felügyelete, ellenőrzése
  • Az étterem tisztaságának és az általános HACCP előírások betartatása
  • Vendégélmény/ vendégelégedettség megtartása, fejlesztése
  • Nyitási és zárási feladatok koordinálása
  • Az étteremhez tartozó minden szükséges adminisztráció (áru, rendelés, leltár) zökkenőmentes lebonyolítása
  • A megrendelőkkel és a vendégekkel történő folyamatos kapcsolattartás
  • Az F&B területek gazdaságos működésének segítése
  • Vezetőséggel való folyamatos együttműködés
KépzettségELVÁRÁSOK:
  • Jó szervező és vezetői készség
  • Precíz és lendületes munkavégzés
  • Vendégközpontú, csapatjátékos, lojális, megbízható attitűd
  • Minimum 1-3 év vendéglátásban eltöltött gyakorlat
  • Angol nyelvtudás
További információkAMIT AJÁNLUNK:
  • Izgalmas és kihívásokkal teli munkakör egy kivételes, 5 csillagos, 136 szobás szállodában
  • Központi lokáció, Budapest szívében (VI. kerület)
  • Modern, baratságos munkakörnyezet
  • Karrier lehetőség nemzetközi vállalai környezetben
  • Pozitív, fiatalos, dinamikus csapat
  • Kompetitív fizetés
  • Accor juttatások
  • Magyar vagy angol nyelvű önéletrajz benyújtásával,

PULLMAN