Pracownik administracyjno-biurowy

InterKadra

  • Będzin, śląskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 1 miesiąc temu
InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 17-letnim doświadczeniem na rynku. Wierzymy w ludzi i ich talenty. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.do zaoferowania:
  • pracę od zaraz,
  • pracę dla firmy o uznanej marce,
  • umowę o pracę tymczasową zawartą z InterKadra Sp. z o.o.
  • stałą opiekę koordynatora,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
Do będzie należało:
  • Kontrola nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą,
  • Przygotowywanie dokumentów,
  • Wsparcie zespołu w aktualnych projektach,
  • Obsługa urządzeń biurowych,
  • Podstawowe czynności administracyjno-biurowe.
:
  • chęci do pracy, skrupulatności i zaangażowania,
  • mile widziane doświadczenie w pracy biurowej,
  • umiejętności obsługi komputera.

InterKadra

Podobne oferty pracy

  • Pracownik administracyjno-biurowy

    Saint-Gobain

    • Dąbrowa Górnicza, śląskie
    Why do we need you ? obsługa korespondencji praca z dokumentami (edycja, formatowanie dokumentów) skanowanie, kopiowanie i archiwizacja dokumentów bieżące zadania administrac…
    • 1 miesiąc temu
  • pracownik administracyjno-księgowy

    Spolka zoo

    • Dąbrowa Górnicza, śląskie
    Podstawowe obowiązki osoby zatrudnionej: realizacja wskazanych zadań administracyjnych oraz wykonywanie podstawowych czynności administracyjno-biurowych, zapewnienie prawidłowe…
    • 9 dni temu
  • Pracownik biurowy ze znajomością języka niemieckiego

    InWork

    • Dąbrowa Górnicza, śląskie
    • 4 500-6 000 PLN miesięcznie
    Opis stanowiska: Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą w języku niemieckim Tłumaczenie dokumentów i tekstów między językami niemieckim a polskim Kontakt telefo…
    • 4 dni temu