OPERATOR MINIKOPARKI- TELEMONTER R18/1093

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • Pełny etat
  • 27 dni temu
Numer oferty: StPr/24/1092
Obowiązki:Praca na stanowisku operatora minikoparki, budowa sieci telekomunikacyjnej.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Operator koparki jednonaczyniowej kl. III
Wykształcenie:
  • podstawowe
Zawód:
  • Operator koparki
Pozostałe wymagania:
  • uprawnienia, miejsce pracy: teren województwa kujawsko- pomorskiego i mazowieckiego
Miejsce pracy: 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślonyWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca