Ruční balič/ka, lepení etiket

Camping-Tex Svitavy s.r.o.

  • Svitavy, Pardubický
  • 21 000 Kč za měsíc
  • Trvalý pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Před 19 dny
NÁPLŇ PRÁCE: balení a etiketování krabic hotových výrobků
POŽADAVKY: manuální zručnost, pečlivost a spolehlivost
NABÍZÍME: zaučovací mzda od 21 000,-Kč + odměny, stabilní zázemí, jednosměnný provoz, příspěvek na penzijní/životní pojištění, dotované stravování, odměny, podpora a zaučení samozřejmostí
KONTAKT: telefonicky, e-mailem

Práce u nás.cz

Podobné nabídky

  • Ruční balič/ka, lepení etiket

    Camping-Tex Svitavy s.r.o.

    • Svitavy, Pardubický
    • 23 000 - 25 000 Kč za měsíc
    Náplň práce NÁPLŇ PRÁCE: balení a etiketování krabic hotových výrobků POŽADAVKY: manuální zručnost, pečlivost a spolehlivost NABÍZÍME: zaučovací mzda od 21 000,-Kč + odměny, st…
    • Před 20 dny
  • Dělník/ce čištění města (s řidičským průkazem skupiny B)

    SPORTES Svitavy s.r.o.

    • Svitavy, Pardubický
    • 28 000 Kč za měsíc
    Obsah inzerátu: NÁPLŇ PRÁCE: 1.ruční zametání komunikací a provádění běžného úklidu veřejných prostor včetně základního ošetřování veřejné zeleně, například zalévání, shrabování …
    • Před 28 dny
  • Dělník/ce čištění města (s řidičským průkazem skupiny B)

    SPORTES Svitavy s.r.o.

    • Svitavy, Pardubický
    NÁPLŇ PRÁCE: 1.ruční zametání komunikací a provádění běžného úklidu veřejných prostor včetně základního ošetřování veřejné zeleně, například zalévání, shrabování a okopávání. 2. c…
    • Před 28 dny