Svářeč - pro místní uchazeče - mzda až 43.700,-- Kč/měs. hrubého

Personal fabric

  • Přerov, Olomoucký
  • 43 700 Kč za měsíc
  • Plný úvazek
  • Před 25 dny
  • Snadno podejte žádost
Společnost s dlouholetou tradicí zabývající se výrobou strojů pro technologie zpracování nerostných surovin rozšiřuje řady svých zaměstnanců a na hlavní pracovní poměr přijme svářeče s praxí.Nabízíme:
  • - Celkovou hrubou mzdu při 180 hod./měs. až 43.700,- Kč
  • - Práci na hlavní pracovní poměr
  • - Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
  • - Možnost čerpání týdenních záloh
Pracovní náplň:
  • - Sestavování jednotlivých částí výrobku, vyrovnávání, polohování, upínání
  • - Příprava a montáž zakázek dle výkresové dokumentace
  • - Manipulace s materiálem a výrobky
Požadujeme:
  • - platný svářečský průkaz CO2
  • - znalost čtení z technické výkresové dokumentace
  • - manuální zručnost a přesnost
Zaujala Vás pracovní nabídka? Pokud ano, neváhejte a rovnou volejte na naší bezplatnou linku 800 880 810Mám zájem o poziciMěsto: Přerov
  • Kraj: Olomoucký kraj
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Potřebné vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Dovednosti: Svařování elektrickým obloukem - v ochranné atmosféře CO2 - základ
  • Obor: Svářeči
Neváhejte nás kontaktovat:Petra RakovianováNábor pracovníků