Správce / správkyně informačních a komunikačních technologií

Vězeňská služba České republiky

  • Hradec Králové, Královéhradecký
  • Plný úvazek
  • Před 25 dny
Požadujeme:
- vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu
Platové podmínky:
- 11. platová třída dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění a v závislosti na dosažené praxi + zvláštní příplatek.
Náplň práce:
- konfigurace, správa a údržba sítí LAN a WAN, HW výpočetní techniky
- zkušenosti s administrací Windows Active Directory
- zkušenosti s administrací serverových systémů Windows a virtualizací VMware
- servis, administrace a obsluha PC (rozhraní Windows 10/11)
- zajišťování reprodukce a obměna HW
- zajišťování dodavatelských oprav a profylaxe výpočetní techniky
- všeobecný rozhled v IT problematice
- základy počítačové bezpečnosti
- komunikační schopnosti, aktivní přístup, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost
- podpora koncových uživatelů a operativní řešení problémů a požadavků
- vedení majetkové evidence výpočetní techniky
- práce v kancelářských a agendových aplikacích (MS Office, spisová služba, apod.)
- trestní bezúhonnost

Práce u nás.cz