Specjalista ds. zakupów

  • Rzeszów, podkarpackie
  • 4 300-6 000 PLN miesięcznie
  • Pełny etat
  • 26 dni temu
Specjalista ds. zakupówMiejsce pracy: RzeszówOpis stanowiska:
  • Sporządzanie zapytań ofertowych
  • Wyszukiwanie potencjalnych dostawców
  • Przygotowywanie analiz porównawczych
  • Weryfikacja bieżących stanów magazynowych
  • Prowadzenie negocjacji z dostawcami
  • Reklamowanie towarów
  • Opracowywanie planu zakupów
  • Udział w procesie pozyskiwania nowych dostawców
  • Optymalizacja kosztów
  • Raportowanie działań
Wymagania:
  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość branż: Horeca, środków czystości, higieny, dezynfekcji - mile widziane
  • Znajomość programu Sukiekt GT, Allegro - warunek konieczny
Oferujemy:
  • Umowę o pracę z wynagrodzeniem 4300-6000 zł brutto
  • System pracy jednozmianowy od poniedziałku do piątku
  • Wyjścia integracyjne
  • Paczki na święta
  • Możliwość pracy zdalnej - okazjonalnie
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego.

Fachpraca